Opinie o nas

Każdą prezentowaną poniżej opinię mamy również w wersji papierowej, podpisaną oraz zawierającą kontakt telefoniczny do Ucznia (lub Rodziców). Do opinii dołączonych jest też wiele kopii świadectw maturalnych z wynikami (od Maturzystów, którzy wyrazili na to zgodę). Publikujemy jedynie niewielki odsetek wszystkich pozytywnych opinii jakie dostaliśmy na przestrzeni ostatnich lat:)

Aleksandra Wolszczak

(matura 2008, matematyka) Wynik 90% na rozszerzeniu mówi sam za siebie. Polecam!!!:)

Michał Karbowski 

(matura 2011, j. polski) Korepetytorzy fachowi, punktualni, sumienni i przede wszystkim znający się na „kruczkach” kluczy maturalnych, a to bardzo ważne.

Tomasz Z.

(matura 2012, j. polski) Mój korepetytor był wymagający, ale w sumie wyszło to mi na dobre także serdecznie polecam Alejkę:-)

Katarzyna Dąbrowska

 (matura 2012, fizyka) Gdyby nie Wy to ani ja, ani moja siostra nie dostałybyśmy się na Politechnikę. Dzięki

Elżbieta Kowalczyk 

(matura 2012, j. angielski) Jako matka dwóch maturzystów nie mam powodów, aby narzekać:) Szczególnie podoba mi się KONSEKWENCJA nauczycieli.

Marcin Linkowski

 (matura 2013, matematyka) Matematyka powróciła na maturę, ale z Wami dałem radę:))

Tomasz Gryszczak 

(matura 2013, historia oraz WOS) Prawo na UW – mam nadzieję, że w zamian za opinię w razie problemów na sesji mogę się do Was zgłosić po pomoc?

Katarzyna Polacz 

(egz. gimnazjalny 2013, część humanistyczna oraz matematyczna)

Ponad 90% z każdej części to na tle nie tylko mojej szkoły bardzo dobry wynik.

Agnieszka Makowska 

(matura 2014, chemia) POLECAM wszystkim z całego serca!!!

Rafał Komorowski

 (matura 2014, Geografia) Ucząc się samemu na pewno nie osiągnąłbym tak dobrego wyniku na maturze. Głównie pomogła mi nabyta na lekcjach z Alejką umiejętność „trafiania w klucz maturalny”.

Sylwia Porębska

 (matura 2014, j. angielski) Moi dwaj synowie chodzili na lekcje do Alei dwa lata i efekty widoczne są zarówno w ocenach, na egzaminie maturalnym jak i w co dziennym posługiwaniu się językiem angielskim. Dziękuję

Roman Walczak 

(matura 2015, j. polski, matematyka i biologia) nasi korepetytorzy zawsze byli zaangażowani, kompetentni, cierpliwi i jednocześnie wymagający. Dostałem się na wymarzone studia:)

Beata Dąbrowska 

(egzamin gimnazjalny 2015, wszystkie części) Super podejście. Nie to co w szkole. Polecam każdemu kto chce się dostać do dobrego liceum!:-)

Piotr Szymczak 

(matura 2016, wos, historia) Cóż można napisać. Pełen profesjonalizm przez cały rok szkolny (nie tylko do momentu płatności lub do momentu podjęcia decyzji o zapisaniu się na korepetycje). Nawet po maturach szkoła pytała jak poszło:) Zawsze można do korepetytora zadzwonić, napisać maila. Są pomocni nie tylko na lekcji, a to bardzo ważne w tego typu zajęciach – moim zdaniem.

Ilona Matulska 

(matura 2016, matematyka) Wspaniała szkoła, która poza świetnym przygotowaniem syna do matury udzielała również złotych wskazówek co i jak i gdzie i kiedy :) Zawsze jako obecny klient można było zadzwonić, napisać maila i dostawało się wszelkie informacje o np rekrutacji na studia. Dziękuję.

Katarzyna Dąbek 

(matura 2017, j. angielski) Zajęcia indywidualne z Aleją są po stokroć lepsze niż jakieś tam grupowe kursy. Byłam na kursach organizowanych przez pewną dużą uczelnię i nie ma czego porównywać…POLECAM!:)

Wiktor Jakubowski 

(matura 2017, chemia i biologia) W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami. Medycyna stoi otworem!:)

Menu Strony