NASZE METODY

Lata doświadczenia w dawaniu korepetycji oraz prowadzeniu kursów maturalnych nauczyły nas, że najbardziej skuteczne są zajęcia, które są konsekwentne, na których Korepetytor dużo wymaga, zadaje prace domowe, przepytuje. Niestety “lajtowe” zajęcia się nie sprawdzają;)

Nasze zajęcia odbywają się poprzez kontakt bezpośredni. Naszym zdaniem nauka “twarzą w twarz” daje zdecydowanie większe rezultaty niż korepetycje online, grupowe czy samodzielna nauka, do której z reguły brakuje motywacji.

Terminy odbywanych zajęć pozostają do uzgodnienia. Liczba godzin w tygodniu zależy od wymagań Maturzysty. Standardowo umawiamy się z Uczniem raz w tygodniu na dwie godziny (120 minut), ale czasami po pierwszych zajęciach i konsultacjach może się zdarzyć, że Korepetytor zaproponuje inny, dopasowany do indywidualnych potrzeb system.

Korepetytorzy

1.

Nasi Nauczyciele to osoby młode, które ukończyły państwowe uczelnie wyższe lub są na ostatnich semestrach studiów. Są to jednocześnie ludzie doświadczeni i doskonale rozumiejący zasady nowych matur. Przeszkoleni z aktualnych wymogów, kruczków i kluczy egzaminacyjnych. Oprócz tego Korepetytorzy świetnie dogadują się z Uczniami, a każdego z nich traktują jednostkowo.

2.

Każdy uczeń bez problemu może kontaktować się ze swoim Nauczycielem poza godzinami korepetycji. Mamy na myśli między innymi możliwość wysłania maila z zapytaniem o zadanie domowe lub w celu uzyskania dodatkowych informacji.

3.

Nauczyciele zdobywali doświadczenie w udzielaniu korepetycji przede wszystkim pod kątem matur lub egzaminów ósmoklasistów. Dzięki temu Uczeń zyskuje gwarancję, że jego Korepetytor jest na bieżąco z arkuszami maturalnymi. U nas nie ma obijania się na zajęciach, jesteśmy wymagający choć oczywiście umiemy też zmotywować do pracy i zapewnić miła i sprzyjającą nauce atmosferę.

4.

Każdy z naszych Nauczycieli posiada co najmniej 4 lata doświadczenia w indywidualnym nauczaniu.

5.

Maturzysta może również zmienić Korepetytora bez podania przyczyny.

6.

Korepetytorzy na każde zajęcia przynoszą niezbędne materiały.

Aleja Maturalna opiera swoją pracę na trzech głównych filarach:

Konsekwencja

Korepetytorzy zadają swoim Uczniom prace domowe i konsekwentnie je sprawdzają. Prace te należy odrabiać w celu poszerzenia swojej wiedzy w wybranym przedmiocie. Na każdej lekcji Nauczyciele również odpytują Uczniów z poprzednich zajęć. Wszystko po to, aby sprawdzić, czy przekazana przez nich wiedza została odpowiednio przyswojona.

Myślenie

Nasi nauczyciele doskonale zdają sobie sprawę z tego, że “wkuwanie” materiału pod klucz maturalny nigdy nie przynosi oczekiwanych skutków. Korepetytorzy stawiają przede wszystkim na zrozumienie przedstawianych zagadnień, a nie na ich nauczenie się na pamięć. Idea nowej matury bowiem polega właśnie na sprawdzeniu samodzielnego myślenia.

Jako jedyna szkoła prowadzimy zajęcia z logicznego myślenia (osobny kurs), które przydają się nie tylko w szkole, na egzaminach czy studiach, ale przede wszystkim w życiu.

Indywidualne podejście

Program korepetycji każdy z Nauczycieli dostosowuje indywidualnie pod potrzeby każdego z Uczniów. Inaczej podchodzą do Uczniów chcących po prostu zaliczyć egzamin, a inaczej do tych bardziej ambitnych. Nauczyciele doskonale zdają sobie sprawę z tego, że każdą jednostkę należy traktować inaczej. Korepetytorzy są również otwarci na propozycje Uczniów – często bowiem to właśnie Uczniowie sugerują, czego chcieliby się na lekcjach nauczyć.

Dlaczego warto wybrać właśnie Aleję Maturalną?

1.

Młoda kadra wykształconych korepetytorów potraktuje Cię indywidualnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak uciążliwa jest nauka pod klucz maturalny. Wydobędziemy z Ciebie całą wiedzę, która została przytłoczona szkolną rutyną.

2.

Dojedziemy do Ciebie z materiałami szkoleniowymi, których koszta nie są w żaden sposób ukryte. Wszelkie pomoce naukowe są od razu wrzucone w cenę korepetycji!

3.

Działamy na terenie całej Warszawy. Oprócz tego znajdziesz nas również w Łodzi, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie oraz w całej Konurbacji Śląskiej!

4.

Niezależnie od tego, jaki przedmiot chcesz zdawać na maturze, możesz liczyć na naszą pomoc! Udzielamy korepetycji ze wszystkich przedmiotów.

5.

Jesteśmy na bieżąco z arkuszami maturalnymi. Nasze korepetycje sprawią, że idąc na egzamin, będziesz całkowicie spokojny. Będziesz miał bowiem świadomość, że nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć!

6.

Bez większych problemów zmotywujemy Cię do nauki. Nasze metody nauczania są wymagające, ale chyba zależy Ci na dobrze zdanej maturze, prawda?

7.

Jesteśmy dla Ciebie dostępni aż 7 dni w tygodniu od godziny 9:00 do 21:00. Właśnie wtedy możesz zapisać się na korepetycje z wybranego przez siebie przedmiotu!

Menu Strony