Oświadczenia trolli

Poszukujący pracy często sprawdzają informacje o firmach w internecie. Nie tylko na oficjalnych stronach pracodawców, ale również na forach. To zrozumiałe. Warto jednak, aby każdy zdawał sobie sprawę na jakich zasadach działają niektóre z nich. Publikujemy więc tutaj kilka artykułów na ten temat oraz kilka oświadczeń od osób (trolli), które złapaliśmy na rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji na nasz temat w internecie. To ważne informacje, zależy nam, aby każdy kandydat był świadomy, że nie każda opinia w internecie jest prawdziwa. Często jest to wynik frustracji nieprzyjętych kandydatów, działania konkurencji itp. Staramy się, aby każdy nasz Pracownik był zadowolony ze współpracy. Jednak zadowolony musi być również Uczeń, a także my:) Dlatego sumiennie przestrzegamy naszych reguł i zasad.

1) https://biznes-gospodarka.plportal.pl/miec-3-mln-zl-dzieki-hejterom

2) https://www.ale24.pl/2018/06/12/gowork-czyli-jak-bezkarnie-okradac

3) http://www.wykop.pl/ramka/3118595/gowork-pl-jak-firma-wybila-sie-na-zerowaniu-na-opiniach-trolli-w-internecie/

Ze względów prawnych oryginały oświadczeń (bez zamazanych podpisów), potwierdzenia przelewów trolli (na cele charytatywne, w ramach ugody z nami) itd. są do wglądu osobiście u nas w biurze.

1)

 

2)

 

3)

Nie chcemy przez to napisać, że u nas jest idealnie i wszyscy się na nas uwzięli! Po prostu chcemy, aby każdy był w pełni świadomy jak działa jedno z największych forum o pracodawcach (i to się oczywiście tyczy również wątków innych firm). Jednocześnie bardzo dziękujemy za dziesiątki pozytywnych opinii na nasz temat. Każdą wątpliwość można wyjaśnić w bezpośrednim kontakcie z nami – do czego ZAPRASZAMY!:)

Menu Strony